FAQ

page_border

Найчастіші питання до наших консультантів: трохи теорії

Кожен клієнт Ювелірного Дому KIMBERLI отримує допомогу, турботу та розгорнуту особисту або заочну консультацію наших фахівців. Тому, що прикраси ручної роботи з натуральних каменів – це статусний подарунок. Такий, що потребує уваги та не любить поспіху, а наші клієнти – найулюбленіші та най шановні у світі!

Щоб зробити вибір прикрас на сайті більш комфортним, ми відповіли на найчастіші запитання клієнтів.

Хто є виробником прикрас Ювелірного дому KIMBERLI?

Ми продаємо лише прикраси власного виробництва, які створені на ювелірному заводі у місті Винниця.

Як отримати повну інформацію про прикрасу та її компоненти?

Повна інформація про кожен виріб є у розділі «Властивості» в картці товару на нашому сайті та у паспорті виробу. Її також, із задоволенням, нададуть наші консультанти за телефоном у розділі «Контакти».

Чому золото має різний колір?

Ми працюємо з золотом трьох кольорів: білим, жовтим і червоним. Жовте золото може бути більш світлим (лимонним) при наявності в ньому цинку або срібла, червоне містить мідь, а в біле золото додають нікель або паладій. Це – традиційна технологія, а проба 585 означає, що в складі матеріалу є не менше 58,5% чистого золота.

Чи є у KIMBERLI вироби із срібла та із синтетичними (штучними) каменями?

Ми виробляємо та продаємо лише вироби із золота, а також використовуємо лише натуральне коштовне та напівкоштовне каміння.

Як відрізнити натуральні дорогоцінні камені від штучних?

У кожного виробу є заводська бирка, де вказані його основні характеристики. Ми працюємо тільки з натуральними каменями найвищої якості, тому на бирці виробу можна побачити їх назву, вагу, тип ограновування та інше.

Як відрізняється ціна виробів із дорогоцінним камінням?

Ціна виробу залежить від його загальної ваги та характеристик дорогоцінного каміння. Чим вищі характеристики цього каміння, тим вище остаточна ціна виробу.

Що таке «каратність» та як її оцінити?

Карат – це одиниця ваги дорогоцінного каменю. 1 карат важить 1/5 грама. Відмітка на бирці «0.22ct» означає, що перед вами виріб із дорогоцінним камінням загальною вагою 0,22 карата.

Як правильно визначити розмір обручки?

Щоб визначити розмір обручки, потрібно знати її діаметр. Можна виміряти діаметр обручки, яку придбали раніше або окружність пальця. Окружність вимірюють простою ниткою, а наші консультанти допоможуть перевести довжину нитки в розмір виробу.

Якої довжини повинен бути ланцюжок?

Традиційно, ми рекомендуємо вибирати ланцюжок довжиною не менше 50 сантиметрів для чоловіка, не менше 45 – для жінок і не менше 40 – для дитини.

Яку гарантію дає KIMBERLI на свої прикраси?

Ювелірний дім KIMBERLI надає довічну гарантію на свої вироби. Ексклюзивні обручки, ланцюжки, сережки, та будь-які інші авторські ювелірні вироби KIMBERLI мають державні пробні клейма, пломби і товарні ярлики. З кожною покупкою ми надаємо чек, бірку та паспорт, який підтверджує справжність прикраси.

У якому вигляді я отримаю свій заказ через інтернет-магазин?

Якщо ви придбали авторські прикраси на нашому сайті, то отримаєте їх у фірмовій упаковці KIMBERLI, з усіма супровідними документами (чек, бірка, паспорт).

Чи можливо обміняти ювелірні прикраси?

Ми даємо довічну гарантію на всі вироби бренда KIMBERLI. Згідно закону, ювелірні вироби належної якості обміну та поверненню не підлягають.

Чи можна виготовити прикрасу на замовлення?

Так, ми можемо змінити вже існуючу модель, поміняти вставки або створити зовсім нову прикрасу за власним бажанням клієнта. Це допоможуть зробити наші модельєри та майстри. Сума передоплати становить 50% від загальної суми замовлення. Термін виготовлення –  від 14 до 21 дня, в залежності від складності.

Це – лише короткий перелік найчастіших запитань, а на будь-які інші із задоволенням дадуть відповідь наші професійні консультанти!