SERVICE

page_border

Сервіс від KIMBERLI JEWELRY HOUSE: все і навіть більше!

Одна зі складових успіху та популярності KIMBERLI JEWELRY HOUSE – це бездоганний сервіс, який ми надаємо клієнтам Ювелірного Дому. Такий підхід є однією зі складових корпоративної етики, цілей і цінностей бренду.

Сервіс від KIMBERLI JEWELRY HOUSE: можливості

Важливо розуміти, що авторські ювелірні прикраси складаються з дорогоцінних металів, коштовного каміння та емалі. Такий різноманітний склад потребує правильного догляду, здійснити який можуть лише професіонали.

Купуючи ексклюзивні обручки, ексклюзивні сережки, браслети та брошки бренду KIMBERLI, клієнти нашого Ювелірного Дому отримують повний комплекс послуг в рамках безстрокового сервісу. Ми також забезпечуємо професійний догляд за прикрасами, з урахуванням складу кожної прикраси. Ця послуга всім клієнтам надається абсолютно безкоштовно.

Крім того, сервісний центр KIMBERLI JEWELRY HOUSE пропонує:

  • Ремонт прикрас, з усуненням подряпин, каменів, що випали, різного роду дефектів, зламаних частин і т.д.
  • Оновлення прикрас для надання їм початкового зовнішнього вигляду та візуальної привабливості.

Дані послуги надаються на платній основі, вартість розраховується індивідуально.

Ми з радістю допоможемо не тільки зберегти зовнішній вигляд та якість прикрас, допоможемо відремонтувати та відновити їх, але й проконсультуємо по правилам догляду та зберігання, щоб авторські прикраси від KIMBERLI JEWELRY HOUSE радували вас довгі десятиліття.

Правила догляду за прикрасами: з любов'ю до краси                                                                               

Ми створюємо найкращі ексклюзивні ювелірні вироби, надаючи клієнтам можливість довічно насолоджуватися ними та передавати у спадок своїм дітям. Щоб зберегти початкову красу та якість прикраси, прийміть до відома дані рекомендації:

  • Бажано знімати прикраси перед купанням і сном, в басейні, лазні та сауні, на спортивних заняттях, перед прибиранням і будь-якими земляними роботами, а також в косметичному салоні.
  • Тримайте їх подалі від хімічних речовин, ліків, ефірних масел, духів, кремів і засобів по догляду за волоссям.
  • Зберігайте далеко від нагрівальних приладів в кімнаті без пилу, з нормальною вологістю, уникаючи прямих променів сонця, помістивши в тканинний мішечок, шкатулку або футляр.
  • Слідкуйте, щоб прикраси не дряпали один одну і не плуталися між собою.

Чистити їх самостійно не рекомендуємо, так як є багато нюансів, яких необхідно дотримуватися.